Geriausias būrelis pasaulyje

Stalo žaidimai yra labai skirtingi. Kaip muzika - kiek daug yra muzikos stilių - nuo klasikos iki hip hopo. Taip ir stalo žaidimai - visi pavadinti tuo pačiu žodžiu. Kiekvienais metais išleidžiama tūkstančiai naujų stalo žaidimų: strateginių, nuotykių, veiksmo, ekonominių, rizikos valdymo, vikrumo, galvosūkių, detektyvų, karo ir t.t. Ir kuo toliau - jie darosi vis geresni (pagal žaidimo elementų kokybę, žaidimo gylį, taisyklių elementus, mechanikas). Mūsų vedamas stalo žaidimų būrelis supažindina su vis kita mechanika, vis kita tematika. Moksleiviai atranda "savo" stalo žaidimus.

Vizija

Vaikai ir šeimos, žaidžiančios stalo žaidimus. Norime, kad vaikai atrastų šį hobį, pamatytų ir galėtų išbandyti kuo daugiau skirtingų žaidimų, mokėtų juos palyginti ir įvertinti. Noriu, kad išmoktų mokytis ir mokyti žaidimo taisykles. Žaisti kartu su kitais. Laimėti ir pralaimėti. Bet svarbiausia - patirtų nuotykių.

Kviečiame prisijungti prie 2022 m. grupės Kaune.

Būrelis skirtas moksleiviams nuo 12 metų. Renkamės OFFLINE žaidimų klube (Vytauto pr. 2, Kaunas). Ketvirtadieniais nuo 16 val.

Taip pat galime atvykti ir būrelį vesti jūsų mokykloje.